dofinansowanie logotypy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".
Operacja mająca na celu wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia "Razem dla Radomki" w tym realizacji działań Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" - działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Planowany wynik operacji: osiągnięcie zaplanowanych z Lokalnej Strategii Rozwoju "Razem dla Radomki" na lata 2016-2023 wskaźników w zakresie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

SZUKAJ NA STRONIE:

26-600 Kultura. Nowy projekt promujący muzea regionu radomskiego.

Jeden bilet do sześciu muzeów na terenie Radomia i w najbliższej okolicy, propozycje ścieżek turystycznych i aktywnego spędzania wolnego czasu oraz informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych to główne założenia projektu „26-600 Strefa Kultury”.

Turystyka weekendowa na Mazowszu
Mazowsze jest jednym z najbardziej aktywnych turystycznie regionów. Aby zachęcić mieszkańców oraz turystów do skorzystania z atrakcji znajdujących się w Radomiu i w jego okolicach cztery instytucje kultury stworzyły wspólną ofertę pod nazwą „26-600 Strefa Kultury”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007–2013. Całkowity koszt przedsięwzięcia to 665 553 zł.

Uczestnicy
W projekcie, oficjalnie zainaugurowanym 24 stycznia przez m.in. wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Mazowieckiego Bożennę Pacholczak oraz marszałka Adama Struzika, biorą udział: Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” jako lider projektu, Muzeum Wsi Radomskiej, Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie oraz Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze. Partnerami są także przedsiębiorcy z branży gastronomicznej i hotelarskiej, którzy posiadaczom biletów oferują atrakcyjne rabaty.

Dedykowany portal promocyjny
Instytucje kultury z Radomia oraz subregionu radomskiego promują swoją aktywność w obszarze kultury poprzez portal www.2600.pl oraz oficjalny profil projektu na Facebooku. To źródło wiedzy o ofercie kulturalnej – bieżącej i planowanej działalności placówek biorących udział w projekcie. Można tu pobrać zindywidualizowane programy zwiedzania, przeczytać o atrakcjach Radomia i okolic oraz zrobić internetową rezerwację biletów.

Wirtualny bilet do muzeów
Placówki można zwiedzać, posługując się wspólnym biletem w cenie 20 zł, kupionym za pośrednictwem strony internetowej www.26600.pl , infokiosku (dostępnego w każdym z muzeów) lub aplikacji w smartfonie. Obejmuje on jednorazowy wstęp do wszystkich uczestniczących w projekcie instytucji i jest ważny przez 7 dni.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej inicjatywy: http://www.26600.pl/
 

album fotograficzny

ATRAKCJE NA MAPIE

KALENDARIUM WYDARZEŃ


wirtualne zwiedzanie

Aktywna Wieś

szlak kulinarny

smaki radomki

w gminie wieniawa

NASZE GMINY:


gmina jedlinsk gmina przysucha gmina przytyk gmina wieniawa gmina wolanów gmina zakrzew

W DOLINIE RADOMKI
skrócone menu

Aktualności
Galeria
Mapa strony
Kontakt

© 2021 W Dolinie Radomki |
Licznik wizyt: 4280950

Projekt i wykonanie:
Agencja Zarządu Nieruchomości
i Rozwoju Regionalnego

m.ostrowska